U bevindt zicht hier:   Club > Vrijwilligers
  |  Inloggen

Vrijwilligers binnen Storks

 

Geacht Storkslid,

 

Zoals u wellicht weet, zijn we voor Storks enthousiast meer vrijwilligers aan het werven.

Gelukkig beschikt Storks reeds over een aanzienlijk aantal vrijwilligers. Indien je al zo’n actieve Storks vrijwilliger bent, dan kun je deze mail als een uiting van onze erkentelijkheid zien. Onze vrijwilligers, het fundament van onze vereniging, zorgen ervoor dat wij alle sportactiviteiten betaalbaar kunnen aanbieden. Met deze bloeiende verenigingsactiviteiten in gedachte, streven wij naar meer vrijwilligers. Want vele handen maken licht werk. Met ieders hulp wordt de vereniging sterker!

 

Binnenkort zullen wij ook bij jou aankloppen om vrijwilligerswerk voor Storks te doen.

We hebben een aantal werkzaamheden geïnventariseerd. Met deze klussen kunnen wij samen jouw vereniging bloeiend houden. Klussen die plezierig zijn, die je samen met anderen uitvoert, die goed te doen zijn én die soms maar één keer hoeven te gebeuren. Dus ook aan liefhebbers met weinig vrije tijd bieden wij een taak die zeker veel voldoening schenkt.

Een greep uit de mogelijke taken is:

·         Lid van de wedstrijd commissie; de leden van de wedstrijdcommissie zijn verantwoordelijk voor de zaken rondom de organisatie van de honkbal- en softbalwedstrijden voor de jeugd en senioren. 

·         Coördinator wedstrijdmateriaal; de coördinator draagt zorg voor voldoende wedstrijd- en oefenballen, knuppels, catcheruitrusting etc. voor alle teams.

·         Lid van de technische commissie (honkbal, softbal, jeugd)

·         Eenmalig helpen bij diverse klussen

o   Seizoen gereedmaken velden en dug-outs

o   Helpen bij toernooien

·         Lid van de barcommissie; de leden van de barcommissie  zijn verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de kantine

·         Etc. etc.

 

Bovenstaande is slechts een greep uit de mogelijkheden. Wij weten zeker dat wij ook voor jou iets geschikts zullen hebben. Voldoening, waardering en een prachtige vereniging zullen uw deel zijn. Daarom zullen wij jou binnenkort al bellen.

Vóór het eind van dit jaar willen wij zo veel mogelijk leden telefonisch benaderd hebben. Met de enthousiastelingen die reeds vrijwilligerswerk doen voor Storks zullen wij tijdens dat gesprek hun vrijwilligerswerk evalueren.

Vrijwilliger zijn bij Storks is altijd plezierig; Storks is blij met haar vrijwilligers. Zonder vrijwilligers is er geen vereniging!

 

Wij zullen je binnenkort bellen, alvast bedankt voor je positieve reactie!

 

Sportieve groeten

namens de vrijwilligerscommissie van Storks

 

Tinus Jongert

Ellis Postma

Roy Krul

 

Taakomschrijvingen

Wedstrijdcommissie:

De leden van de wedstrijdcommissie zijn verantwoordelijk voor de zaken rondom de organisatie van de honkbal- en softbalwedstrijden voor de jeugd en senioren. 
De verantwoordelijkheden van de wedstrijdcommissie:

  • de planning van de thuiswedstrijden
  • het beheren van de veldcapaciteit
  • coördinatie van verzoeken voor oefenwedstrijden of andere activiteiten op de velden
  • aanspreekpunt voor de bond
  • het aanwijzen van de scheidsrechters bij thuiswedstrijden

Coördinator wedstrijdmateriaal

De coördinator draagt zorg voor voldoende wedstrijd- en oefenballen, knuppels, catcheruitrusting etc. voor alle teams. Tevens kijkt hij/zij toe of het materiaal; voor de clubscheidsrechters in orde is en op een centrale plaats ligt.

Taken en verantwoordelijkheden

  • deelt jaarlijks aan alle teams voldoende materiaal uit
  • neemt jaarlijks aan het eind van het seizoen al het verstrekte materiaal in en oordeelt of de materialen zich in orde bevinden.
  • verstrekt wintermateriaal voor zaaltrainingen aan teams die door de vereniging in de gelegenheid worden gesteld om in de zaal te trainen
  • kijkt toe of er gedurende het seizoen voldoende wedstrijdballen aanwezig zijn.
  • deelt wedstrijdballen uit, indien teams hiernaar vragen      

 

Beschrijving Document

 

U kunt op het document klikken om uit te printen.